Umów się na wizytę!

warsztaty

Dla firm, szkół i innych instytucji – HEALTHREPAIR oferuje współpracę w zakresie promowania zdrowego odżywiania oraz profilaktyki chorób dietozależnych. Organizujemy pojedyncze  oraz cykliczne szkolenia, wykłady i warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania. Tematyka ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Warsztaty mogą odbywać się w formie wykładowej, rozrywkowej (quizy) oraz gastronomicznej.

W przypadku pracy z dziećmi (szkoły, przedszkola, ośrodki wychowawcze) prowadzone są warsztaty teoretyczno – praktyczne. Dzieci zapoznają się z zasadami zdrowego odżywiania oraz wykorzystują swoją wiedzę przygotowując zdrowe i pożywne posiłki.

Często warsztaty kulinarne są dla nich doświadczeniem sensorycznym, w którym mają możliwość poznać, smakować, wąchać, dotykać zupełnie nieznanych im do tej pory produktów. Tematyka ustalana jest indywidualnie z nauczycielami prowadzącymi.

W  przypadku firm organizowane są warsztaty teoretyczne, często z przeprowadzeniem analizy składu ciała dla pracowników. Tematyka warsztatów ustalana jest indywidualnie. Jest również możliwość przeprowadzenia warsztatów cyklicznych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Close Menu